Doğum ve Bebek Hediyelikleri, İkramları

Yeni Doğan Ziyaretinde En Tatlı Bebek Hediyelikleri

            Hediyeleşmek, bizim kültürümüzün mükemmel bir parçasıdır. Hediyeleşmek, inancımıza göre sünnettir. Bu nedenle, Osmanlı kültürünün temelinde İslam olduğu için, hediyeleşmek, bizim örfümüze ve kültürümüze yerleşmiştir. İnsanların kalbini birbirine ısındıran hediyeleşme, ‘özür dileme’, ‘barışma’ ve ‘hayırlı olsun’ gibi anlamlar taşımaktadır. Bu nedenle, birçok önemli günlerimizde, hediyeleşmek, bizim öz kültürümüzün bir parçası haline gelmiştir. Hediyeleşmek, bir toplumun huzurlu olması için çok önemlidir. İnsanların kalbindeki kini ve küskünlüğü, hediyeleşerek, sevgiye dönüştürebilirsiniz. Kız istemede, bebek ziyaretinde ve bayramlarda, çikolata hediyesi, kültürümüzün tatlı adetlerindendir. 

BEBEĞİ OLANLARA HAYIRLI OLSUNA GİTMEK ÇOK GÜZEL BİR ADETTİR

Bebek Çikolatası

            Bebekler, bir ailenin mutluluk kaynağıdır. Bebeği olmayan aileler, bunu daha iyi anlar. Bu nedenle, yakınlarımız ve sevdiklerimiz, bu mutluluğu bizimle paylaşmak ister. Bunun için en güzel hediyelerden biri olan bebek çikolatası, en tatlı Bebek Hediyeliklerinden biridir. Son derece gösterişli ve etkili kutularda üretilen bu çikolatalar: bitter çikolata, madlen, bitter, fıstıklı, fındıklı, şam fıstıklı, sütlü ve kinder türü olmak üzere birçok çeşitte üretilmiştir. Bebek çikolata ambalajlama işleminde iki yöntem vardır:

1- Doğan çocuk kız ise pembe tasarımlı özel kutular tercih edilir.
2- Doğar çocuk erkek ise genelde mavi tasarımlı etkileyici kutular tercih edilir.

TATLI YİYELİM TATLI KONUŞALIM

            Geleneksel bebek çikolatası ikramının yanına, lohusa şerbeti adettir. Tatlı yiyelim ve tatlı konuşalım, ata sözüne binaen, sohbetin tatlı gitmesi için, insan ruhunu neşelendiren bebek çikolatası ikramı, oldukça etkili bir ikramdır. Bebek çikolatası hediye ederek:

1- Özel kutuda, özel bir hediye hazırlatmış olursunuz.
2- Özel çikolatalar her zaman için önemli olduğundan, farklı olacaktır
3- Bebeğe özel kutu tasarımı, bebek sahibini daha da sevindirecektir.

BEBEKLER GELECEĞİMİZDİR

            Geleceğimizi temsil eden bebekler, oldukça sevimli olurlar. Bu nedenle, onlar için en mükemmel bebek hediyelikleri ve eşyaları hazırlarız. Özellikle bebek ziyaretleri, çok neşeli geçer. Bebek hediyeleri sıradan olmamalıdır. Sıradan olmayan çikolata ikramı da, her zaman için, diğer hediyelere göre, değerli görülmüştür. Bu nedenle bebek çikolatası hediyesi, değerli hediye kategorisinde görülmelidir. Özel paketleme ve renk seçimi, diğer bir etkili olan konudur. Hediyeleşmek

  • 1- Dostluğu pekiştirir
  • 2- Sevgiyi artırır
  • 3- Düşmanlığı, kini ve kırgınlıkları giderir.
  • 4- Toplumsal dayanışmayı artırır.
  • 5- Hediyeleşme gibi bir hayra öncülük etmiş olursunuz.
  • 6- Sizin hakkınızdaki kötü zanları ortadan kaldırırsınız.
Bebek Çikolatası

            Aradaki buzları eritmenin en güzel yöntemi olan hediyeleşmek, bebek hediyesi ile daha bir değer kazanmaktadır. Anneler ve babalar, kendi çocuklarına iyi davrananları ve hediye getirenleri ayrı tutarlar. Bu nedenle bebek hediyesi olarak getirilen ve bebeğin fotoğrafı olan bebek çikolatası hediyeleri, anne ve babayı mutlu edecektir. Özel çikolatalı hediyeler, diğer standart çikolatalara göre daha lezzetli olur. Bu nedenle, hediye olarak bebek çikolatası hazırlattığınız zaman, çikolatanın lezzeti konusunda tereddüt etmemek gerekir. 

    Yorum yapın